top of page

Šárka Kuchta Foodie

S láskou k jídlu

Pár slov o mně

76972165_525970061463612_800541239653538

Ahoj, jmenuji se Šárka Červinková a je mi 22 let. Jsem obyčejná holka s neobyčejnou láskou k jídlu. Miluji vaření, pečení a především miluji konzumaci jídla. Už na střední škole se můj život otočil o 360 stupňů. Začala jsem se seznamovat se zdravou stravou a celkově se zdravým životním stylem. Z holky, která snědla jen tak na posezení 3 rohlíky se salámem se rázem stala hubeňoučká holka bez energie a se špatným příjmem potravy. Díky bohu jsem se vzpamatovala a dala se ruku v ruce se zdravým životním stylem, kde hraje hlavní roli vyvážená strava, pohyb a příjem pořádné dávky energie.

 

Tento blog bych chtěla navázat na svůj instagram, kde se má láska k zdravému jídlu vlastně zrodila. Díky velké hromadě inspirací, které na mě vykukovaly z každého rohu, jsem se rozhodla vymýšlet něco svého, co bude moct být inspirací zase pro vás. Tento blog vznikl vlastně díky vám, kdo jste mi psal, že bych si měla něco takového založit. Často se mě na instagramu ptáte na recepty mých jídel, a proto si myslím, že tohle místo je to pravé na sdílení mých výtvorů, kde budou všechna jídla pěkně pohromadě.

Mé recepty zde jsou převážně ve zdravějších verzích a z "lepších", kvalitnějších surovin. Narovinu vám říkám, nejsem žádný přeborník ve vaření, ani žádný gastro znalec. Dělám jen to, co mě baví a naplňuje, a ráda se o tu svojí radost podělím i s vámi. Tak nasadit zástěry a jdeme na to! :)

bottom of page